Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Stawiszyn

Stawiszyn, wielkopolskie

  • 645 000 zł
  • 300 m²
  • 2 150 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Urbaniak

Skontaktuj się

Dom Stawiszyn

Stawiszyn, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

645 000 zł

300 m²

2 150 zł/m²

Dom Stawiszyn

Zaktualizowane: 13 maja 2026

645 000 zł 300 m² 2 150 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
-
Powierzchnia działki:
217 m²

Powierzchnia działki:

217 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 645 000 zł (2 150 zł/m²)
  • Charakterystyka domu 300 m²
  • Działka: 217 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kamienica w centrum Stawiszynie duży potencjał inwestycyjny

Na sprzedaż kamienica z lat 30., położona w samym centrum Stawiszyna, bezpośrednio przy ratuszu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących miejsca do zamieszkania połączonego z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Na piętrze znajduje się część mieszkalna o powierzchni około 130 m² wraz ze strychem. (...)

Agent

Paweł Urbaniak

509 941...

509 941 045

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 941...

509 941 045

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: